Şub 15, 2019
211 Görünümler
LITTLE CAESARS’TAN AKILLARI BAŞTAN ALAN ÇOK KARIŞIK FIRSATI! için yorumlar kapalı

LITTLE CAESARS’TAN AKILLARI BAŞTAN ALAN ÇOK KARIŞIK FIRSATI!

Yazan

Kaliteli ve doğal malzemeleri, günlük yoğurulan hamuru, mevsiminde toplanarak hazırlanan özel domates sosu ile lezzeti dorukta Little Caesars, yeni ürünü 10 malzemeli Çok Karışık’ı pizza severlerin beğenisine sundu.19,90 TL’lik özel kampanya fiyatı ile de cazip bir seçenek olan 10 malzemeli Çok Karışık Pizza, ilk 10 günde yüzde 35’lik satış payına ulaşarak Little Caesars’ın en çok satan ürünü oldu.

11 Şubat 2019, İstanbul;

Kaliteyi uygun fiyata veren Little Caesars, lezzetli ve tamamı doğal, mevsiminde toplanmış malzemelerden yapılan ürünleriyle ‘Yetiş Sezar!’ diyen herkesin yanında oluyor. Kaliteli malzemeleriyle Little Caesars; öğrenciye, çalışana, anneye, sporcuya, gamerlara kısacası lezzetli ve hesaplı yemek arayan herkese yetişiyor.

Kısa bir süre önce ünlü karakteri Sezar’ı sınırlarından kurtaran marka, “Sezar Kutudan Çıktı! Yetiş Sezar!” konseptiyle birlikte yeni ürününü de piyasaya sürdü. Detaylı pazar araştırmaları neticesinde tüketiciden gelen taleplerle oluşturulan 10 malzemeli Çok Karışık Pizza,ilk 10 günde yüzde 35’lik satış payına ulaşarak Little Caesars’ın en çok satan ürünü oldu.

Mozzarella Peyniri, Sosis, Küp Sucuk, Jambon, Mantar, Siyah Zeytin, Yeşil Biber, Mısır, Parmesan ve özel Baharat Karışımı ile kısa sürede kalplerde yer edinen Little Caesars Çok Karışık, 2019’da her evin kapısını çalmayı hedefliyor.

Little Caesars Çok Karışık orta boy pizza 19,90 TL fırsat fiyatıyla satışa sunuluyor. Markanın yeni ürün ve konseptini anlattığı, Bartu Küçükçağlayan’ın Sezar’ı kutusundan çıkmaya çağırdığı eğlenceli animasyon reklam filmi ise Little Caesars’ın YouTube kanalında ve tüm dijital kanallarda yayınlanmaya başladı.

Pizza severleri sağlıklı, lezzetli ve ev yapımı kadar doğal bir pizza ile buluşturmayı hedefleyen Little Caesars, tam 60 yıldır dünyanın en sevilen lezzetlerinden biri. Son 10 yıldır üst üste Amerika’da ödenen paranın karşılığını en iyi veren pizza zinciri seçilen marka, Türkiye’de de kalite, lezzet, doğallık ve uygun fiyattan vazgeçemeyenlerin ilk adresi.

Little Caesars hakkında ayrıntılı bilgi için www.littlecaesars.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

Makale Etiketleri:
· ·
Makale Kategorileri:
Yemek

Yoruma kapalı.