Haz 19, 2018
2966 Görünümler
Kediye Tecavüz İddiasına Tutuklama Çıktı! için yorumlar kapalı

Kediye Tecavüz İddiasına Tutuklama Çıktı!

Yazan

Gün geçmiyor ki hayvanlara yapılan işkence ve istismara bir yenisi eklenmesin.Son olarak Eyüp’te yavru bir kediye tecavüz ettiği iddia edilen bie şahıs  tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi.

Ajanimo’nun haberine göre; Eyüp’te Sakarya Mahallesi’nde ikamet ettiği öğrenilen Rafet Altınkaynak’ın bir süre önce bir sokak kedisini sahiplendi. Daha sonra kedinin dört yavrusu oldu. Spor yapmak için dışarıya çıkan Altınkaynak, döndüğünde yavru kedilerden birisinin kayıp olduğunu fark etti. Kediyi aramaya çıkan Altınkaynak, mahallede sarhoşluğu ile tanınan B.Ç’den şüphelendi ve şahsın evine gitti. Evde kediyi gören Altınkaynak, polisleri çağırdı.

B.Ç., polis ekipleri tarafından gözaltına alındı ve polis merkezine götürüldü. Kedinin tecavüze uğradığı görüldü. Yaralı yavru kedi veterinere götürüldü. Ancak iç organlarındaki hasar nedeniyle kurtarılamadı

Gözaltına alınan B.Ç. polisteki işlemlerinin ardından Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na götürüldü ve savcılıktaki sorgusunun ardından tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi.

Makale Etiketleri:
· · · · ·
Makale Kategorileri:
Genel · Hayata Dair

Yoruma kapalı.