Nis 9, 2019
262 Görünümler
Elma Sirkesi Yardımıyla Zayıflama için yorumlar kapalı

Elma Sirkesi Yardımıyla Zayıflama

Yazan

Yaz aylarının yaklaşmasıyla beraber kadınların genel sorunu olan kilolar beraberinde geliyor. Kışın meydana gelen hareketsizlik yaşam koşulları, kiloların kalın ve geniş kıyafetlerin arkasına saklanmış olması ve alınan kalorilere dikkat edilmemesi maalesef her Türk kadınının korkulu rüyası fazla kilolar olarak gün yüzüne çıkıyor.

Elma sirkesi kullanımı başarılı bir beslenme planı ve düzenli egzersizle birlikte kilo vermeye yardımcı oluyor. Sirkenin kokusu nedeniyle birçok insan içilemeyeceğini düşünür. Ancak  fermante ürünlerde (doğal yolla üretilmiş) fabrikasyon ürünleri karşılaştırdığınızda  fermante sirkelerin yoğun kokusu olmadığını ve rahatlıkla tüketebildiğinizi göreceksiniz.

Elma sirkesi metabolizmayı hızlandırarak sindirimi kolaylaştıracak ve yağ yakımını hızlandıracaktır. Böylelikle kilo vermeniz kolaylaşacak kısa zamanda istediğiniz kiloya ulaşacaksınız.

Sabah kahvaltısından yaklaşık yarım saat önce aç karnına 1 su bardağı suya 2 yemek kaşığı dolusu elma sirkesini koyarak afiyetle için. Yaptığınız diyet ve egzersizle birlikte hızla kilo verdiğinizi göreceksiniz.

Makale Kategorileri:
Hayata Dair · Sağlık ve Güzellik

Yoruma kapalı.