Oca 31, 2019
268 Görünümler
Cildiniz Sevgililer Gününe Hazır mı? için yorumlar kapalı

Cildiniz Sevgililer Gününe Hazır mı?

Yazan

Cildinizi, Yılın En Romantik Günü’ne LR ile Hazırlayın!

Avrupa’nın en başarılı doğrudan satış şirketlerinden LR Health & Beauty, Sevgililer Günü’nde göz kamaştırmak isteyenler için tertemiz ve bakımlı bir cilt vadeden ZEITGARD Temizleme Sistemi ve NanoGold Serisi’ni öneriyor.

Sadece bir dakikalık kullanım ile tertemiz bir cilt

ZEITGARD Temizleme Sistemi etkisi uzun süren bir anti-age bakımı için gerekli olan ilk adımı oluşturuyor. Yumuşak fırçası ile cildi derinlemesine temizleyen cihaz masaj etkisi sayesinde yorgun cildi dinlendirirken daha gergin ve parlak bir cilt sunuyor. Şık tasarımı ve kolay kullanımı ile ZEITGARD Temizleme Sistemi cildinizi 10 kat daha etkili bir biçimde temizliyor. Farklı cilt tiplerine özel üretilmiş temizleme jeli ve kremi, yenilikçi teknoloji ile üretilmiş temizleme fırçalarıyla cildinize zarar vermeden derinlemesine temizlik sağlıyor. Böylece temizlenen cilt, bakımınızın bir sonraki adımına hazır hale geliyor.

ZEITGARD NanoGold Bakım Serisi ile altın ve ipekten gelen güzellik

Kış aylarında kuruyarak daha hassaslaşan cildiniz için etkili bir bakım sunan ZEITGARD NanoGold Bakım Serisi içeriğindeki altın ve ipek proteinleri ile cildi besleyerek genç ve ışıltılı bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Seride yer alan NanoGold Tonik cildi temizleyerek canlandırırken, NanoGold Gündüz Kremi ipeksi ve lüks dokusuyla cildinizi şımartan bir bakım sunuyor. Bakımın son adımını oluşturan NanoGold Gece Kremi ise gece boyunca cildi yenileyerek nemlendiriyor.

Makale Etiketleri:
· · ·
Makale Kategorileri:
Sağlık ve Güzellik

Yoruma kapalı.