Şub 5, 2019
210 Görünümler
Cacharel’den Exclusive Alpaka Palto için yorumlar kapalı

Cacharel’den Exclusive Alpaka Palto

Yazan

Cacharel Jean&Triko

İncelikli terziliği ve özgün tasarımlarıyla öne çıkan Cacharel, alpaka yünden tasarlanmış özel paltosu ile bakışları üzerine toplayacak bir görünümü garantiliyor.

Cacharel’in Exclusive serisinden kum rengi kaşe palto, en değerli yünlerden olan alpakadan tasarlandı, sıcaklığı kadar klas duruşuyla da ayrıcalıklı. Özel ipliklerle dokunmuş palto, takım elbise ile kombinlenerek iş ortamları için mükemmel bir stil sunuyor.

Hafta sonları için konforlu bir şıklık sergilemek isteyen Cacharel erkeği, bu özel paltoyu denim pantolon ve yüzde yüz yün bakır rengi triko ile tamamlayarak fark yaratacak bir tarz sunma şansı elde ediyor. Kombinin tamamlayıcısı ayakkabılar ise rengi ve stiliyle kombinasyona ayak uydurmakla kalmıyor, mevsimin gerektirdiği fonksiyonel tasarım ihtiyacına beklenen yanıtı veriyor: Rengi fındık kabuğundan açık kahveye dönen degrade süet botlar, mum kaplama bitişiyle su geçirmiyor; ıslansa da leke yapmıyor.

Cacharel’in önerileri arasında; Cacharel Bakır Triko (399TL), Cacharel Denim Pantolon (349TL), Cacharel Erkek Süet Bot (799TL) ve Cacharel Erkek Palto (3999TL) bulunuyor.

Cacharel Hakkında

Fransız ekolünün ikonik markası Cacharel, 1995 yılından bu yana Türkiye dahil 16 ülkede lisans sahibi Aydınlı Grup tarafından yönetilmekte. Marka, yenilikçi, rafine ve seçkin bir stil sunan son koleksiyonuyla da dikkat çekiyor. Türkiye’de 21, yurt dışında 39 olmak üzere toplam 60 mağazaya sahip olan Cacharel, zarif giyim sanatı ve modernizmin sembolü.

Makale Etiketleri:
· · · · · ·
Makale Kategorileri:
Moda

Yoruma kapalı.