Ara 24, 2019
16 Görünümler
Bu Adam İçimizi Isıttı için yorumlar kapalı

Bu Adam İçimizi Isıttı

Yazan

Kahramanımızın ismi Ged King.Manchester’da yaşıyor ve uzun zamandır kalpleri ısıtacak işler yapıyor.

 

Ged aslında eski bir asker ancak inişli çıkışlı hayatında hiç bir zaman ne istediğini tam olarak bulamamış.Bildiği tek hayali bir dükkan açıp onu işletmekmiş.Ged aslında bu hayalini,askerden ayrılıp kendine bir berber dükkanı açarak gerçekleştirmiş.Ancak yinede içinde ki o boşluk dolmamış.Çok uzun zaman mutlu olamadığını ve mutlu olması için gerek şeyin ne olduğunu bulamadığını ifade ediyor.

Ged bir gün bir kamp gezisine çıkıyor ve içindeki mutsuzluğun sebebini işte o zaman çözebiliyor.İş yeri sahibi olmak ve para kazanmak dışında içinde bir istek uyanıyor.İnsanlara yardım etmek.

İşte bu fikirle King,sosyal medyada bir ilan yayınlıyor.Mesajda “Eğer evsizseniz dükkanımda gelip ücretsiz traş olabilirsiniz,eğer işsizseniz bizimle çalışmak için görüşmeye gelebilirsiniz” diyor.

 

 

Ged bu mesajdan sonra bir çok ziyaret alıyor ve çoğu kişiye eğitim vererek iş sahibi yapıyor.Bununla kalmayıp açık alanlarda ve mülteci kamplarında ihtiyacı olanlara ücretsiz saç kesimi yapıyor.Bizde Gend King’e güzel yüreğine sağlık diyoruz.

Kaynak: ladbible.com

 

 

 

Makale Etiketleri:
· · ·
Makale Kategorileri:
Eğlence · Genel · Hayata Dair

Yoruma kapalı.