Şub 22, 2019
210 Görünümler
Bingo Oksijen Serisi’yle Ezber Bozmaya Devam Ediyor için yorumlar kapalı

Bingo Oksijen Serisi’yle Ezber Bozmaya Devam Ediyor

Yazan

Klorsuz formülü ve “Nefes Aldıran Hijyen” sloganıyla, yılın en inovatif ürünü seçilen Bingo Oksijen’in, Zahide Yetiş’le işbirliği yeni kampanya döneminde de sürüyor. “Bingo Oksijen Ezber Bozmaya devam ediyor” söylemiyle hazırlanan kampanyada, Zahide Yetiş ev hanımlarını temizlikte doğru bildikleri yanlışlar konusunda bilinçlendiriyor.

Zahide Yetiş, kampanyanın yeni iki reklam filminde farklı yaş gruplarından, iki ev hanımını ziyaret ediyor. İlk reklam filminde, klorlu çamaşır suları kireci tamamen temizliyor mu sorusunun cevabı boya testi ile gösterilirken, Bingo Oksijen’in kirece karşı Türkiye’nin en güçlü çamaşır suyu olduğu vurgulanıyor.

İkinci reklam filmi ise, annelerin klorlu çamaşır suyu ile temizlenen ortamda çocuklarının bulunmasından dolayı oluşan endişelerini konu alıyor. Bingo Oksijen’in klorsuz oksijenli formülü sayesinde, bir çiçeğe bile zarar vermediği gösterimi ile annelerin artık içi rahat. Kadınlar, Bingo Oksijen’in “Nefes Aldıran Hijyen”iyle tanışmaya davet ediliyor.

Çekimleri 2 günde tamamlanan filmlerin prodüksiyonu Short Cut tarafından gerçekleştirilirken, yönetmenliğini Burak Yıldırım üstlendi.

Makale Etiketleri:
·
Makale Kategorileri:
Hayata Dair

Yoruma kapalı.