May 10, 2018
1845 Görünümler
Ali Koç’tan Aykut Kocaman İçin Açıklama Geldi için yorumlar kapalı

Ali Koç’tan Aykut Kocaman İçin Açıklama Geldi

Yazan

Fenerbahçe’nin Haziran ayında başkanlık seçimleri için aday olan Ali Koç Kapalıçarşı’da esnaf ve taraftarlarla bir araya geldi.Gösterilen yoğun ilgiden dolayı Ali Koç yürümekte zorlandı.

Aday olduğundan beri ilk kez açıklama yapan Koç”seçim çalışmaları iyi gidiyor,sevgi ve teveccüh var.Kartopu yuvarlandıkça büyüyor. Çok iyi tepkiler alıyorum inşallah sandığa da yansır ancak yansımasa da hayırlısı olsun. Kim kazanırsa kazansın kazanan Fenerbahçe olsun.25 gün kaldı. Kapalıçarşı’ya gelmeyi çok istiyordum. Esnafa teşekkür ederim.Bu kadar ilgiden sıkıntı olmuş olabilir esnaftan özür diliyoruz. Fenerbahçe taraftarı medyadan çok ilgi alıyor bu da camianın büyüklüğün gösterir.Seçildiğimiz takdirde birlikte daha güzel günlerimiz olacak” şeklinde konuştu.

Gezisine devam eden Koç Aykut Kocaman için ise “Hocanın benim gönlümdeki yeri çok başkadır.Kupa kazanmasa bile gönlümdeki yeri ayrıdır.Aykut Kocaman bir hocadan daha fazlasıdır.Önünde daha çok başarılar var .Üçüncü Türkiye kupası olacak,Lig kupamız ve Avrupa yarı finalimiz var. Hem saha içinde hem saha dışında duruşuyla Fenerbahçe için yeri ayrıdır.İnşallah daha çok kupalar görür. Fenerbahçe’nin en büyük gücü taraftarıdır” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Makale Etiketleri:
· · · · ·
Makale Kategorileri:
Genel · Hayata Dair

Yoruma kapalı.