Şub 5, 2019
299 Görünümler
Koroplast’ın yeni reklam filmi yayında! için yorumlar kapalı

Koroplast’ın yeni reklam filmi yayında!

Yazan

Çocuklar Bile Bilir: Çöp Torbası Koroplast’ın İşidir!

Türkiye’nin ilk çöp torbasını üreten Koroplast, Türkiye’nin bir numarası olarak geliştirdiği yenilikçi ürünler ile evlerde yeni bir yaşam biçimine de öncülük etmesini yeni bir reklam kampanyasıyla taçlandırıyor. Yeni reklam filminde “Çöp torbası Koroplast’ın işidir” sloganıyla bu alandaki liderliğine, deneyimine ve uzmanlığına vurgu yapan Koroplast,çöp torbasının kendi adıyla özdeşleşmesini çocukların bile bildiğine atıfta bulunarak,öncü rolünü ve iddiasını ekranlara ve dijital ortamlara taşıyor.

Türkiye çöp torbası ve mutfak yardımcı ürünleri sektörünün kurucusu Koroplast’ın yeni reklam filmi TV kanallarında ve tüm dijital ortamlarda yayınlanmaya başladı. Yeni reklam filminde; çöp torbası konusundaki uzmanlığı ve deneyimi ile küçük, büyük herkesin yaşamına dokunan bir marka oluşunu “Çocuklar bile bilir” söylemiyle esprili bir şekilde aktaran Koroplast, yenilikçi ürünlerinin hayatı kolaylaştırdığına dikkat çekiyor.

Filmde babaannesinin çöpleri toplamak için kullandığı torbanın yırtıldığını ve çöp suyunu akıtmak üzere olduğunu fark eden ufaklık, hemen Koroplast çöp torbasıyla duruma müdahale ediyor. Babaannesinin şaşkın bakışları arasında, çöpü “Aç, doldur, bağla, bırak” şeklinde dört adımda Koroplast çöp torbasına koyan çocuk, çöpü hijyenik bir şekilde babaannesine geri veriyor. Değişik koku, desen ve ebatlarda, farklı kullanım ihtiyaçlarına yanıt veren dayanıklı ve sızdırmaz çöp torbalarıyla hayatı kolaylaştıran Koroplast, çöp torbası bizim işimiz diyerek tüm Türkiye’ye çöp işini de işin uzmanına bırakmalarını tavsiye ediyor.

Makale Etiketleri:
· ·
Makale Kategorileri:
Hayata Dair

Yoruma kapalı.